Blog & Tag Sayfası

Deniz Balkon

Çüngüş Deniz Cam balkon sistemleri, istenildiği zaman açılabilen, istenildiği zaman kapatılabilen yapısı nedeniyle, balkonları kullanışlı ve konforlu bir yaşam alanı haline getirir.
Çüngüş Deniz Cam balkon sistemleri, evlerin genel Denizisine uyum sağlayarak estetik bir görüntü oluşturur. Cambalkon sistemleri, esnek kullanım kolaylığı sayesinde yağmur, kar ve iklim şartları ne olursa olsun balkonu istenilen biçimde kullanma imkanı sağlar.
Çüngüş Deniz Cam balkon sistemleri, toz, gürültü, yaprak, polen, haşere, balkonlarda yuvalanabilen hayvanlar ve atıkları gibi her türlü istenmeyen dış ortam şartlarından korunma sağlar.

Çüngüş Deniz Cam Balkon Cam Balkon malzemelerini kullanıma hazır olarak müşterilerimize ulaşmaktadır. Müşteri memnuniyeti konusuna önem vermemiz bizi, cam balkon sektöründe hizmet seviyesini yeniden tanımlamakta öncü yapmıştır. Bizi, bugün olduğumuz yere getiren değerlere olan bağlılığımız, bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve üretici bayilerimizle birlikte yolumuza devam etmek öncelikli hedefimizdir. Amacımız yaratıcı tasarım ve geliştirilmiş hizmet yelpazesi ile müşteri memnuniyeti sınırlarını aşmaktır. Deniz Cam Balkon Olarak İlkelerimiz İnsana ve çevreye saygı önceliğimizdir. İş ortaklarımız olarak kabul ettiğimiz üretici bayilerini, çalışanlarını sürekli geliştirme sorumluluğumuzdur. Üretimde, hizmette ve çalışma şartlarında, yasaların ve kuralların gereklerini yerine getiririz. Ticari teamül ve ahlak kurallarına saygılıyız İlişkilerin tümüne özen gösterir ve toplum çıkarlarına ters düşen tutum ve davranışlardan kaçınırız. Sektörle ilgili değişim ve yaratıcı düşünceleri destekler. Geleceği düşünerek öngörülü hareket ederiz.
Çüngüş Cam balkon sistemleri, ısı bariyerli profillerle üretilen sitemlerde ray profil gruplarında dış ortam ile iç ortamı birbirinden ayırarak ısı yalıtımı sağlar.

Çüngüş Deniz Cam balkon sistemleri, temper işlemi uygulanmış ısıcamlı sistemlerde, manyetik birleşimler sayesinde mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar.
Çüngüş Deniz Cam Balkon Cam Balkon malzemelerini kullanıma hazır olarak müşterilerimize ulaşmaktadır. Müşteri memnuniyeti konusuna önem vermemiz bizi, cam balkon sektöründe hizmet seviyesini yeniden tanımlamakta öncü yapmıştır. Bizi, bugün olduğumuz yere getiren değerlere olan bağlılığımız, bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve üretici bayilerimizle birlikte yolumuza devam etmek öncelikli hedefimizdir.
Çüngüş Deniz Cambalkon ve Duşakabin Nedir? Duşa kabin; duş alırken etrafı sıçrayan sulardan korumak, banyoyu duş alırken başka insanların kullanmasını sağlamak, kompakt duşa kabinler sayesinde aldığımız duşun kalitesini arttırmak ve banyomuza modern bir görünüm kazandırmak amacıyla oluşturulmuş bir banyo eşyasıdır. Duşa kabin kendi içinde üç ana sınıfa ayrılmaktadır. Bunlar; mika duşa kabinler, temperli duşa kabinler ve kompakt duşa kabinlerdir. Mika duşa kabinler polistren ismiyle de bilinen plastik duşa kabinlerdir.
Polistren: Bazı stiren moleküllerinin birbirleriyle bütünleşerek bir zincir oluşturmasıyla ortaya çıkan yapay bir plastik türevidir. Renksiz ve saydam bir yapıya sahiptir. Alkol ve asitlere karşı dayanıklı olmasından kaynaklı duşa kabinlerde yoğun bir biçimde kullanılmaktadır. Polistren duşa kabinlerin oval, kare ve iki duvar arası uygulanabilen modelleri bulunmaktadır. Polistren (mika) duşa kabinler ekonomik seri duşa kabin sınıfına giren ucuz duşa kabinlerdir

Temperli Cam Duşakabinler: Cam dıuşa kabinler olarak da bilenen temperli duşa kabinlere 4 mm, 6 mm veya 8 mm. kalınlığında camlar kullanılmaktadır. Dekoratif veya şeffaf cam seçeneklerinin bulunduğu kırılmaya karşı dayanıklı hale getirilmiş bu cam duşa kabinlere temperli duşa kabinler denmektedir.
Temperleme: Camların 700° - 800° civarında ısıtıldıktan sonra, hava üflenerek, hızla soğutulmasıyla kırılmaya karşı dayanıklı hale getirilmesidir. Temper camlı duşa kabinleri güvenilirliğini kanıtlamış duşa kabin firmalarından almanız önemlidir. Çünkü merdiven altı tabir edilen firmalar maliyeti düşürmek ve ürünü ucuza satabilmek için temperleme masrafından kaçınıp, güvenliğinizi tehlikeye atabilmektedirler. Temperlenmemiş duşa kabinler kolay kırılacağından, ciddi yaralanmalara hatta ölümlere neden olabilirler.

Çüngüş Deniz Cam Balkon sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi,siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; CAM BALKON sektörüne ait muhtelif malzemelerin imalatını yapmaktadır. Hizmetlerimiz imalat sonrası; Mantolama operasyonlarını da kapsamaktadır. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Deniz cam balkon,gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

© 2014–2023 Emin MUSAOĞLU - Web Tasarım & Kodlama & Editör